Časté otázky

Čo robiť, ak mi neprišiel overovací e-mail, resp. sa mi nepodarilo pridať inzerát?
Skontrolujte, či Vám e-mail neuložilo do nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar Vašej e-mailovej adresy. V prípade, že vám e-mail bol doručený, je potrebné ho potvrdiť, inak inzerát nebude zverejnený. V prípade pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte na info@inzercia-inzerat.sk.

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Pravdepodobne ste porušili podmienky a pravidlá inzertnej stránky. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na stránku za poplatok, požiadajte nás e-mailom na info@inzercia-inzerat.sk.

Inzerujúci porušuje pravidlá inzercie (vkladá inzeráty do nevhodnej kategórie, porušuje autorské práva, poškodzuje iného...), inzeráty užívateľa sú podvodnou ponukou a pod.
Oznámte nám to e-mailom na info@inzercia-inzerat.sk. Ak ste boli poškodený, obráťte sa na príslušné orgány (políciu).

Nezobrazuje sa mi inzerát na inzertnej stránke (a mám blokovaný prístup na webstránku).
Pravdepodobne ste porušili podmienky inzercie, napr. písali ste text veľkými písmenami (používate v texte rôzne znaky) s cieľom zaujať, zvolili ste nevhodné obrázky, inzerujete pracovné ponuky bez uvedenia vašich kontaktných údajov (anonymné pracovné ponuky), nešpecifikované ponuky práce, bezpracné zárobky, multilevel, provízne systémy, emailing...
 

Ako uhradím a požiadam o prednostný TOP inzerát?
Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na inzertnej stránke kliknete na tlačidlo TOP, zadáte heslo, vyplníte fakturačné údaje a uhradíte platbu (VS: číslo inzerátu) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetové bankovníctvo (internetbanking). Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu 30 dní, pokiaľ ho neodstránite skôr. Viac o výhodách TOP inzerátu.

Mám záujem o platený reklamný banner.
Pošlite nám e-mailom na info@inzercia-inzerat.sk reklamný banner (.jpg, .gif, .swf), určite si druh banneru a dobu zverejnenia, fakturačné údaje, uhraďte platbu (VS: zašleme Vám e-mailom) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Po pripísaní platby na náš bankový účet bude reklamný banner zverejnený na uhradené obdobie. V prípade nejasností, otázok alebo žiadosti o výrobu reklamného bannera nás informujte prostredníctvom e-mailu info@inzercia-inzerat.sk.

Ako uhradím a požiadam o odkaz na web stránku?
Pošlite žiadosť e-mailom na info@inzercia-inzerat.sk, názov web stránky (teda www), dobu zverejnenia (počet mesiacov) a spôsob uverejnenia (titulná strana, overovací email) a Vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko/názov firmy, adresa, prípadne IČO,DIČ). Obratom Vám e-mailom zašleme údaje potrebné k platbe.

Kedy obdržím faktúru za platené služby?
Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na info@inzercia-inzerat.sk.

Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.

Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem